Dabīgas krāsas

Ikdienā mūsu cupcake kūku krēmi ir dzeltenā, lillā, rozīgā, protams, baltā un šokolādes brūnā krāsā. Taču krāsas iespējams uzjaukt arī košākas. Varbūt Ziemassvētku laikā mūsu plautkos pamanijāt koši zaļās?

 

Pats vārdiņš “krāsviela” izklausās indīgi, taču kā savādāk iegūt krāsu, kas nepastāv dabā, piemēram, zilu, un galvenais – tik intensīvā tonī.

Mēs izmantojam krāsvielas, kuras ir dabīgas un tās sastāv no augļu/dārzeņu/augu sulu koncentrāta. Varat būt droši, ka tajās nav nekādas indīgas vielas, kas varētu izsaukt alerģijas. Un tās ir drošas bērniem. Krāsvielas mēs pasūtam Dānijā. Tā ir viena no valstīm, kurā pastāv stingrākie ierobežojumi attiecībā uz ēdiena ražošanas industriju.

Protams, no šīm dabīgajām krāsām nav iespējams iegūt “indīgu” spilgtumu, jārēķinās, ka toņi būs blāvāki. Ja tiešām gribiet traki spilgtas krāsas, tad tomēr jālieto krāsas, kas satur E. Bet droši vaicājiet! Un gaidiet jaunas krāsas arī plauktos!

 

 

 

This entry was posted on maijs 18, 2014.

Saldumu galds

saldumu galds4

Pēdējā laikā populāri kļuvuši tā saucamie saldumu jeb saldo galdi (no angļu – desert, sweet tables). Jāatzīst, tā ir brīnišķīga ideja kāzām, jo ar noformējumu var panākt visdažādākos efektus. Arī pie mums radušies saldo galdu pasūtījumi šīs vasaras kāzām, taču – kādēļ tos neizmantot arī citām ballītēm? Lūk, mazs piemērs nelielam pasākumam zaļos toņos.

Tie ir mazi saldumiņi, ko viegli paņemt rokās un notiesāt, taču pietiekoši saldi, lai pietiktu tikai ar pāris gabaliņiem katram.

saldumu galds2

saldumu galds6

 

 

 

 

 

saldumu galds7

 

No mūsu “Muffins and more” produkcijas piedāvājam – šokolādes

saldumu galds1

braunijus, mini cupcakes, mini mafinus, cake pop-us, un divu veidu cepumus.

Kā redzams bildē, vienus pasniedzam ar krēmu un ķirsīti, un otrus iespējams izvēlēties formas ziņā – vai nu tie ir vienkārši apaļi cepumiņi vai sirsniņas. Tāpat iespējams izvēlēties cepumiņu veidu - bildē redzami šokolādes, bet iespējami arī gaišie ar šokolādes gabaliņiem, auzu pārslām.

Saldumu galda cena  vienai personai ir 2,25 eiro. Sīkāk, lūdzu, interesēties, rakstot uz epastu mnm@muffinsandmore.lv Domājiet par noformējumu, un droši sazinaties ar mums, kopā centīsimies Jūsu galdu un svētkus padarīt pēc iespējas skaistākus!

saldumu galds10saldumu galds5saldumu galds8saldumu galds9

This entry was posted on marts 27, 2014.

Gluten free is serious

Gluten free diet is serious for many people and we take it just as serious to produce the products.

Currently we are dealing with 2 different main suppliers of gluten flour mixes to get a stable supply to our kitchen and from there to our cafe – and then to you of course.

And why mixes? Well, baking cakes and muffins from one single grain type will not turn out good, so you will need more than one grain in your mix. Our biggest success is a mix of corn and soya. When ever we try out mixes with rice and potato the muffin turns out a little less satisfactory. Many of you will know by know, that quality and standard is very high priority for us.

Since we are using products with gluten during the day, we have had to change the production time of gluten free. We can only produce gluten free products first thing in the morning, before any thing else is getting started. So therefore; please do place an order 24 hours before you need gluten free muffins. Then we have a chance to make them for you.

If the demand for gluten free products will increase, then we will be looking at extending the production, of course.

Soon we will be changing our very popular brownie recipe to become gluten free as well. But please do drop by our cafe and have a look at the blackboard. There you can see what is currently possible for us and the price level.

This entry was posted on aprīlis 21, 2013.

Kūciņas kūciņām!

Meklējiet gardākās un skaistākās kūkas, ko dāvāt saviem mīļajiem pie mums! Vēlam mīļi nosvinēt Valentīndienu!

This entry was posted on februāris 14, 2013.

Tagad arī bez glutēna un bez olām

Mafini garšo visiem! Un cenšamies ražot pēc iespējas lielākas variācijas, lai visi tos varētu arī ēst :)  Uz pasūtījumiem šobrīd iespējams pasūtīt arī bezglutēna mafinus (parastos miltus aizstājam ar kukurūzas un sojas miltiem, cepamo pulveri – ar kartupeļu miltiem); un mafinus bez olas (tiem izmantojam olas aizstājēju, kura pamatā ir piens).

This entry was posted on janvāris 23, 2013.

Ziemassvētki ar “Muffins and more”

Pasūti gardumus Ziemassvētkiem pie mums! Papildus mafiniem un kūkām, ko cepam ikdienā, esam padomājuši par īpašām Ziemassvētku garšām un noformējumiem.

Īpaši uz svētkiem cepam Ziemassvētkus mafinus ar piparkūku garšu un kanēļa pildījumu. Dažādos izmēros (vidējs -0,69Ls; mini -0,25Ls), noformējam ar cukura pārsliņu. Bērniem – Ziemassvētku mafini uz kociņa (0,45Ls). Tiem gan pildījuma nav, izvēlēties – klasiskos gaišos vai šokolādes.

 

 

Laicīgi pasūtiet Ziemassvētku cupcake kūkas ar krēmu, to gatavošana mums jāieplāno laicīgi, jo prasa vairāk laika kā parasti (vidējs 0,99Ls; mini 0,44Ls).

Noformējumam izmantojam zaļo krāsvielu, kas ir dabīga!! Pildījumā standarta kūkai ir kanēļa krēms,  taču pasūtot varat izvēlēties citus pildījumus.

Ziemassvētku kompozīcijā labi izskatās apsnigušās šokolādes kūciņas.

Cake pops ir jaunums Latvijā (0,75Ls). Ziemassvētku izlase – ar pārsliņām un  sniedziņu.

Iespējams pasūtīt lielāku Ziemassvētku kūku. Tās pamats ir klasiskā “Red velvet” (šokolādes – mascarpone siera krēma) kūka, bet izdekorēta īpaši Ziemassvētkiem. (2kg – 19,70Ls; 1 kg – 9,85Ls).

Piedāvājam arī mazas dāvaniņas. Esam sapakojuši rudzu piparkūkas paciņās pa 150 gramiem (1,65Ls). Dāvaniņās arī mini mafini ar pārsliņām un mafins uz kociņa (Ls 0,85 un Ls0,50). Priecīgus svētkus!

 

This entry was posted on decembris 11, 2012.

Svētki 1gadīgam

Vai ievēroji kā cupcake kūkas izrotātas? Tādas krēma puķītes piestāv ne tikai viengadīgam, bet jebkuram, kam patīk kas gaisīgs un romantisks.

 

 

 

 

 

 

 

Kūciņas ar cukura puķēm rozā toņos pēdējā laikā ļoti pieprasītas bērnu jubilejām, pasūti arī Tu! Raksti uz mnm@muffinsandmore.lv

This entry was posted on oktobris 9, 2012.

Piedāvājam darbu!

“Muffins and more” ir ģimenes uzņēmums, kas darbojas nepilnus divus gadus. Mēs cenšamies radīt draudzīgu un internacionāli vidi, kurā klientu apkalpošana un produktu kvalitāte ir lielākā prioritāte.  Pašlaik paplašinam savu komandu un izsludinam vakances uz šādām pozīcijām:

Konditors (pilnas vai daļējas slodzes darbs) – priecāsimies, ja Tev ir kāda pieredze konditorejas jomā un saproti angļu valodu. Mēs piedāvājam algu virs vidējās tirgus algas, fleksiblu darba laiku un draudzīgu kolektīvu.

Ja ieinteresēja, sūti savu CV uz mnm@muffinsandmore.lv

Ja zini kādu, kuru varētu interesēt, lūdzu, pārsūti šo informāciju!

This entry was posted on oktobris 1, 2012.

Muffins and more bērniem

Vēl tikko gatavojām kūku kāda 5-gadnieka baļļukam – ar pirāta seju un melnu miroņgalvu karogu :) Cupcake kūkas ar angry birds un spociņiem (starp citu spociņi ir mūsu pirmie personalizētie jeb “dzīvie” cupcakes kopš 2011. gada Halovīniem). Meitenēm esam cepuši kūkas rozā un lillos toņos ar puķītēm un princesēm. Iespējamas visdažādākās variācijas, kā ar mūsu mafiniem un kūkām iepriecināt bērnus.

Vienkāršākais un lētākais veids ir rotāt mafinus ar cukura figūriņām (tās uzkaisam pirms cepšanas) vai krāsainām glazūrām. Bērniem patiks, ja uz dzimšanas dienas kūkām būs uzrakstīts jubilāra vārds un cik gadiņi tam paliek.

Sarežģītāks variants ir dekorēšanai izmantot fondantu jeb cukura masu. Tad pasūtījumu veiciet laicīgi, jo iepriekš plānosim, cik darba un laika tam nepieciešams.

Meklējiet bildes internetā vai sūtiet mums skicītes, vai nāciet un kopīgi izdomāsim, ko liksim uz kūkām!

Esam sākuši cept arī cake-pops! Brīnišķīga svētku uzkoda bērniem.Tās ir bumbiņas uz kociņa veidotas no kūkas masas ar šokolādi un apkārt. Turpinam cept arī mafinus uz kociņa!

Skatieties bildes ar paraugiem no mūsu pieredzes un droši sazinieties, ja kas ieinteresēja! Lai jautri svētki! Un priecāsimies, ja padalīsieties ar bildēm!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

This entry was posted on septembris 18, 2012.